Lampa wisząca Grosetta – nowoczesna i stylowa

Lampa wisząca Grosetta to intrygująca propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Lampa posiada symbolicznie zaakcentowany klosz. Minimalistyczna konstrukcja ciekawie kontrastuje z mlecznym, okrągłym kloszem. To dobry wybór do stylowego salonu, sypialni lub na klatkę schodową.

Lampa wisząca Grosetta wyróżnia się oryginalnym kloszem, który tworzą dwie prostokątne ramki wykonane z metalu w kolorze czarnym. W środku znajduje się okrągła biała kula z mlecznego szkła. Całość została umieszczona na minimalistycznym zwisie w kolorze czarnym i okrągłej podsufitce.

Pojedyncza oprawa pozwala na montaż żarówki o typie gwintu G9 i maksymalnej mocy 25W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa zapewnia jasne, precyzyjne światło, a równocześnie jest energooszczędna. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i zwiększa jej trwałość.

Lampa wisząca Grosetta to nowoczesne i designerskie oświetlenie, które odmieni Twoje wnętrze. Lampa sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu minimalistycznym, industrialnym i loftowym.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 12 cm
Waga 3.2 kg
Do pobrania