Idealna do oświetlania różnych pomieszczeń

Lampa wisząca Harley jest propozycją będącą połączeniem uniwersalnego stylu z nowoczesnym wykonaniem. Może znaleźć się w kuchni, jadalni, salonie, biurze, restauracji. Jest bardzo estetyczna, można łączyć ją zarówno z eleganckimi, jak i bardziej nowoczesnymi i prostymi meblami. Sprawdzi się w aranżacjach w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i loftowym. Będzie się dobrze prezentować jako oświetlenie wyspy kuchennej.

Lampa Harley została wykonana z lakierowanego metalu. Składa się z trzech obłych kloszy, wykonanych z metalu, który wygląda jak połączone ze sobą trójkątne, niewielkie płytki. Klosze znajdują się na długich zwisach umieszczonych na podsufitce. Źródłem światła są żarówki (gwint E27) o mocy 40 W. Można wybrać żarówki LED, będą świecić o wiele dłużej od tradycyjnych. Lampa jest cała w kolorze białym. Wymiary wynoszą: 15 × 60 × 102 cm.

Wzorowana na klasycznych modelach, stalowa lampa Harley będzie się świetnie prezentować w pomieszczeniach umeblowanych z przewagą bieli. Pasuje do jasnego drewna i białych mebli o nowoczesnym kształcie.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 102 cm
Waga 3 kg
Do pobrania