Lampa wisząca Hatella – stylowa i nowoczesna

Lampa wisząca Hatella to efektowna propozycja oświetlenia sufitowego. Lampa wyróżnia się eleganckim designem i nowoczesną kolorystyką, które odmienią Twoje wnętrze i dodadzą atrakcyjności aranżacji. Lampa będzie dobrym wyborem do salonu, sypialni lub na klatkę schodową.

Największą ozdobą lampy Hatella są trzy oryginalne klosze w dymnego szkła w kolorze miedzianym. Każdy z nich posiada ozdobne wgłębienia oraz umieszczony jest na innej wysokości. W środku znajdują się złote oprawki na żarówki. Klosze umieszczone zostały na prostych czarnych zwisach, wychodzących z minimalistycznej okrągłej podsufitki.

Lampa wisząca Hatella posiada 3 źródła światła z możliwością montażu żarówek o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W każda. Klasa szczelności IP20 zwiększa trwałość lampy i chroni jej konstrukcję przed kurzem.

Wymiary 122,1x48 cm sprawiają, że lampa wisząca Hatella sprawdzi się zarówno jako główne światło, jak i stylowe oświetlenie stołu lub kuchennego barku. Model świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz i eklektycznych aranżacji.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 122,1 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania