Lampa wisząca Helena – piękne i praktyczne oświetlenie na długie lata

Szukasz właściwego modelu oświetlenia, ale nie możesz zdecydować się czy lepszy będzie ten zgodny z bieżącymi trendami, a może ten o niebanalnym designie? Postaw na drewnianą lampę Helena. To doskonały wybór z uwagi dużą ilość źródeł światła, stonowaną kolorystykę oraz ponadczasową formę, która nawet po upływie kilku lat nie straci na aktualności.

Lampa wisząca Helena zachwyca niezwykle harmonijną kompozycją, na którą składa się drewniana listwa w kolorze orzech oraz biały, lniany abażur. Co ciekawe, jeden element wygląda jak powtórzenie drugiego, co daje wrażenie niebywałej lekkości. Szerokość jej klosza wynosi 80 cm, natomiast wysokość 20 cm.

Drewniana lampa wisząca ma cztery źródła światła. Zwyczajowo każdy taki punkt osłonięty jest osobnym kloszem. Tu wszystkie schowane są za jasnym tkaninowym abażurem, co nadaje jej bardziej nowoczesnego charakteru. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania cała konstrukcja wygląda subtelniej.

Jej neutralna stylistyka umożliwi Ci stworzenie wielu ciekawych połączeń. Możesz śmiało poeksperymentować ze wzorami i kolorami, ta 4-płomienna lampa dobrze stonuje całość.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 20 cm
Waga 3.43 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting