Lampa wisząca Hemisphere Black – światło spod ciemnej kopuły

We wnętrzach doceniasz wyraziste kształty i proste linie, nowoczesność, ale nie masz też nic przeciwko odwołaniom do stylu retro? Jeśli tak, to przypadnie Ci do gustu oryginalna, a zarazem prosta lampa wisząca Hemisphere Black.

Trend na nawiązania do designu sprzed lat tworzy styl modern vintage, w którym to, co nowe spójnie komponuje się ze starym. Ta czarna lampa z dominującym otoczenie kloszem celnie naśladuje osiągnięcia designu ostatnich lat.

Półkolisty klosz ma średnicę aż 50 cm, dzięki czemu oświetli równomiernie nawet pomieszczenia o dużym metrażu. Jest on wykonany z lakierowanej na czarno stali. Od wewnątrz jest pomalowany na biało, dzięki czemu światło wydaje się jeszcze jaśniejsze, a przez to sama lampa jeszcze bardziej funkcjonalna. Duża lampa wisząca wisi na czarnym, regulowanym przewodzie (od 60 do 130 cm wysokości). Posiada też podsufitkę w kolorze klosza.

Stalowa lampa nie zawiera w zestawie źródła światła. Do kompletu dobierz żarówkę typu E27 o mocy maksymalnej 100W. Hemisphere Black najlepiej sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, odświeżając je, nowoczesnych oraz retro, nawiązując do minionych lat.

Hemisphere Black - wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 60-130 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting
Informacje techniczne

kolor: czarny

typ gwintu: E27

max moc źródła światła: 100W

ilość źródeł światła: 1

źródło światła w komplecie: nie

klasa szczelności (IP): 20

gwarancja (miesiące): 24

Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał stal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 100W