Lampa wisząca Hemisphere White – wnętrze skąpane w świetle

We wnętrzach cenisz lekkość, wyraziste kształty oraz nowoczesność, choć nie masz też nic przeciwko odwołaniom do stylu retro? Jeśli wymienione cechy to definicja Twoich upodobań, z pewnością spodoba Ci się nietuzinkowa, a zarazem prosta lampa wisząca Hemisphere White. Trend na nawiązania do minionych lat przeszedł w ostatnich latach do klasyki urządzania wnętrz, tworząc styl modern vintage, który umiejętnie łączy to, co stare z nowym. Ta biała lampa umiejętnie naśladuje zdobycze designu ostatnich lat.

Oświetlenie wyróżnia się dużym (średnica 50 cm), półkolistym kloszem wykonanym z lakierowanej na biało stali. Dzięki swojej średnicy świetnie oświetli przestronne pomieszczenia. Od wewnątrz abażur jest pomalowany na biało, dzięki czemu światło staje się jeszcze jaśniejsze, a lampa bardziej funkcjonalna.

Duża lampa wisząca zawieszona jest na białym, regulowanym przewodzie (od 60 do 130 cm wysokości) i podsufitce w kolorze klosza.

Stalowa lampa wymaga dokupienia żarówki E27 o mocy maksymalnej 100W. Najlepiej sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych oraz retro.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 60-130 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting