Lampa wisząca Hemisphere White – stworzona do niewielkich wnętrz

Poszukujesz oświetlenia, które poza funkcjonalnością, będzie również estetyczne, a zarazem nietuzinkowe i zwracające uwagę? Nie masz nic przeciwko skojarzeniom z klasyką designu lat 60.? Jeśli tak, zwróć uwagę na lampę wiszącą Hemisphere White. Meble oraz półkoliste lampy o czystych i geometrycznych liniach to nieodłączne cechy dekady “dzieci-kwiatów” oraz fanów futuryzmu. Ta starannie wykonana biała lampa rewelacyjnie oddaje funkcjonalny, a zarazem prosty design sprzed lat.

Oświetlenie posiada średni (33,5 cm średnicy) półkolisty klosz wykonany z lakierowanej na biało stali. Jego wnętrze również pomalowano na biało, dzięki czemu pada jeszcze jaśniejsze światło. Model ten, dzięki swojej średnicy, najlepiej doświetli niewielkie i średnie pomieszczenia.

Stalowa lampa wisząca zawieszona jest na białym, regulowanym przewodzie i podsufitce wykonanej z tego samego materiału, co abażur. Model wymaga dokupienia żarówki E27 o mocy maksymalnej 100W. Jest tak uniwersalny, że uzupełni zarówno wnętrze klasyczne, dodając mu lekkości, jak i minimalistyczne oraz nowoczesne.

Wymiary
Średnica 33,5 cm
Wysokość 95 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting