Stylowe oświetlenie do wielu pomieszczeń i aranżacji

Lampa wisząca Herman jest oświetleniem dość uniwersalnym, chociaż kolorystykę ma mocną i przyciągającą wzrok. Może wisieć w salonie, kuchni, jadalni, sypialni, przedpokoju, barze, hotelu i sklepie. Pasuje do różnych aranżacji. Od eleganckiej klasyki, poprzez wystrój nowoczesny, eklektyczny aż do glamour. Idealna do niewielkiego, przytulnego salonu, w którym przyjemnie spędza się czas na rozmowie z kimś, przy książce lub ulubionej kawie.

Do wykonania lampy Herman użyto metalu i tkaniny. Klosz w kształcie walca wykonany jest z błyszczącej tkaniny. Zawieszony jest na długim zwisie. Do tego metalowe elementy, takie jak podsufitka i oprawka. To prosty i bardzo efektowny zarazem model. Źródłem światła jest tu żarówka (gwint E27). Należy dobrać ją osobno. Warto zdecydować się na energooszczędny LED. Kolorami lampy Herman są czerń i złoto. Wymiary wynoszą: 16 × 16 × 110 cm.

Lampa Herman pasuje do jasnych i ciemnych barw w wystroju wnętrz. Zarówno meble drewniane, jak i te ze sztucznego tworzywa, czy z elementami metalowymi pasują do tego typu lampy.

Wymiary
Długość 16 cm
Szerokość 16 cm
Średnica 16 cm
Wysokość 110 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania