Oryginalna i nietypowa lampa do salonu

Lampa wisząca Hook to nowoczesny projekt, który z pewnością znajdzie uznanie wielbicieli industrialnego designu oraz połączenia stali i szkła. Może znaleźć się w salonie, jadalni, przedpokoju, barze, sklepie. Pasuje do różnych pomieszczeń. Ozdobi aranżację w stylu loftowym i nowoczesnym. Złagodzi nieco charakter wystroju kształtem i miłą dla oka kolorystyką. Można ją dopasować zarówno do ciemnych, jak i jasnych kolorów we wnętrzach.

Lampa Hook została wykonana z metalu i szkła. To bardzo modne połączenie, które cieszy się powodzeniem szczególnie wśród entuzjastów nowoczesnych stylów wyposażenia. To pięciołomienna lampa, której kuliste klosze znajdują się na różnej długości zawiesiach. Taki design dodaje jej dynamiki. Źródłami światła są tu żarówki. Lampa przystosowana jest do żarówek LED, dlatego warto sięgnąć właśnie po nie – są o wiele bardziej wytrzymałe od tradycyjnych. Kolorystycznie lampa Hook jest połączeniem czarnego (metalowe elementy) oraz bursztynu (szkło kloszy). Wymiary to: 45 × 110 cm.

To doskonały rodzaj oświetlenia, jeżeli chcemy ocieplić nieco surowy nowoczesny wystrój. Pasuje do ścian w kamieniu lub cegły o ciepłym odcieniu. Ładnie współgra z meblami z drewna.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 110 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania