Minimalistyczny design – praktyczna forma oświetlenia

Lampa wisząca Ibros charakteryzuje się przede wszystkim uniwersalnym designem ,który bez trudu da się dopasować do różnych stylów pomieszczeń. Nie tylko tych mieszkalnych. W domu możemy użyć jej jako oświetlenie w przedpokoju, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym a nawet w łazience. Poza tym, Ibros to idealna lampa do pomieszczeń komercyjnych. Może wisieć w sklepie, szkole, urzędzie, hotelu, magazynie. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych.

Lampa Ibros została wykonana z lakierowanego metalu. Jej atutem jest prosta forma, przypominająca listwę na długich, regulowanych zwisach. Źródło światła w lampie Ibros stanowi wbudowany LED (24 W). Lampa jest w czarnym kolorze. Praktyczna kolorystyka lamp Ibros to ich wielki plus, ponieważ dzięki niej pasują niemal wszędzie. Wymiary to: 93 × 5,5 × 150 cm.

Pasuje do pomieszczeń firmowych i biurowych. Dobrze zgrywa się z meblami prostymi i funkcjonalnymi w różnych kolorach. Bez problemu współgra z dodatkami i elementami wyposażenia jak zasłony, żaluzje, dywan, wykładzina itp.

Wymiary
Długość 93 cm
Szerokość 5,5 cm
Wysokość 150 cm
Waga 3 kg
Do pobrania