Efekt glamour we wnętrzu – lampa Indigo

Efekt glamour. Elegancja. Szyk. Blichtr. Na to możesz liczyć zapraszając do wnętrza oryginalną oprawę Indigo. Zachwyca ona awangardowym i ciekawym kształtem. To dzięki niemu jest prawdziwą dekoracją, czy to w salonie, czy w jadalni, sypialni, gabinecie. Prezentowana oprawa będzie idealnym dodatkiem do wnętrz jasnych i monochromatycznych – glamour, loftowych, minimalistycznych, modern. Zapewni w nim światło potrzebne do komfortowego wypoczynku, a także wydajnej pracy.

Lampa Indigo jest wykonana w całości z metalu. Daje strumień świetlny rzędu do 400 lumenów, o barwie 3000K, czyli światło jasne i o ciepłej barwie. Bryła lampy jest oryginalna, geometryczna. Oprawa zintegrowana jest z oświetleniem LED z możliwością regulacji natężenia światła poprzez ściemniacz naścienny (brak w zestawie).

Prezentowana lampa glamour najlepiej będzie się prezentować w przestronnych wnętrzach np. salonowych. Można powiesić ją na środku pomieszczenia, a także nad stołem jadalnym czy biurkiem.

Oprawa Indigo wyróżnia się nie tylko swoją bryłą, ale także kolorem. Utrzymana jest w rzucającym się w oczy złotym odcieniu. Ten najlepiej pasuje do mebli na wysoki połysk utrzymanych w ciemnej barwie. Warto ją łączyć z eleganckimi dodatkami np. złotymi świecznikami i kinkietami.

Wymiary
Szerokość 55 cm
Wysokość 150 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania