Eleganckie oświetlenie do domu i biura

Lampa wisząca Indigo to doskonałe uzupełnienie każdego reprezentacyjnego wnętrza. Spodoba się ona każdemu, kto ceni w aranżacji oryginalność i awangardę. Nietuzinkowy kształt oprawy sprawi, że we wnętrzach będzie ona prawdziwą dekoracją. Warto też pamiętać, że model Indigo zapewni właściwą ilość światła. Dzięki temu, że wbudowane w nią jest oświetlenie LED o strumieniu świetlnym 400 lumenów i barwie 3000 K, daje światło jasne, o ciepłej, przyjaznej barwie.

Ta nowoczesna lampa wykonana jest z metalu i zawieszona na cienkich przewodach. Te można regulować i dostosować do wysokości pomieszczenia. Oprawa przeznaczona jest do montażu u sufitu. Praktyczność tego modelu podnosi ściemniacz, który daje możliwość regulowania natężenia światła i dostosować je do indywidualnego nastroju i preferencji.

Nad stołem jadalnym. Nad biurkiem. Na środku pomieszczenia. Designerska lampa Indigo sprawdzi się w każdej z tych lokalizacji. Może ona być uzupełniona kinkietami mocowanymi na ścianie, a także lampą podłogową w tym samym designie.

Lampa Indigo jest częścią kolekcji nowoczesnych opraw oświetleniowych. Występuje nie tylko w srebrnym, ale i złotym kolorze. Najlepiej odnajduje się w towarzystwie nowoczesnych i eleganckich mebli, dodatków.

Wymiary
Szerokość 55 cm
Wysokość 150 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania