Oryginalna lampa do salonu

Szukasz lampy, która idealnie oświetli wnętrze twojego domu lub biura? Prezentowana nowatorska oprawa świetlna Infinity to dokonały wybór. Mimo swojej oryginalności doskonale wpisuje się w wystrój każdego wnętrza. Najlepiej będzie się jednak prezentować w pomieszczeniach o charakterze nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym. Dzięki wbudowanemu modułowi LED zapewnia światło o ciepłej, jasnej barwie. Duża moc światła pozwoli nowoczesnej oprawie Infininty oświetlić nawet duże pomieszczenie.

Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła. Oprawa zawieszona jest na regulowanym przewodzie montażowym. To rozwiązanie pozwala na dopasowanie lampy do wysokości pomieszczenia. Lampa Infinity wykonana jest z połączenia metalu i tworzywa sztucznego.

Oryginalna oprawa Infininty to dobry wybór do każdego domowego pomieszczenia. Sprawdzi się nad stołem lub biurkiem. Może być też centralnym punktem salonu lub innego wnętrza. Występować może solo lub w towarzystwie lamp podłogowych, kinkietów, świeczników w stylu nowoczesnym.

Prezentowany model wyróżnia się uniwersalnym i ponadczasowym kolorem. Cała kompozycja utrzymana jest w zawsze modnej bieli. Jej wymiary to 100X60X30 cm.

Lampa Infinity jest częścią kolekcji lamp jednopłomiennych. Dobrze wygląda w towarzystwie jasnych, nowoczesnych mebli i eleganckich dodatków.

Wymiary
Długość 50-100 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 50-100 cm
Waga 3.2 kg
Do pobrania