Lampa wisząca Inga – vintage w nowoczesnym wydaniu

Odkryj styl vintage na nowo! Jeśli masz sentyment do designu minionych dekad, a zarazem nie możesz oprzeć się przedmiotom, które idą z duchem czasu - otaczaj się takimi, które łączą przeszłość z przyszłością! Idealnym wyborem dla Ciebie będzie lampa wisząca Inga w stylu vintage. Oryginalna lampa przyciąga uwagę swoim designem, który zaskoczy Twoich domowników oraz gości.

Sześciopłomienna lampa wisząca Inga wykonana została z metalu w kolorze białym z miedzianymi dodatkami dekoracyjnymi oraz ze szkła. Stylowa lampa posiada sześć miejsc na żarówki z gwintem typu E27 oraz o maksymalnej mocy natężenia światła 60 W. Żarówki dobierzesz w kategorii „źródła światła”. Ze względu na dużą moc natężenia światła oraz spore rozmiary (długość całkowita zwisu wynosi 120 cm) lampa najlepiej sprawdzi się w obszernych pomieszczeniach.

Lampa wisząca Inga podkreśli charakter aranżacji salonu, gabinetu czy biblioteki. Doskonale prezentuje się w otoczeniu drewnianych mebli w stylu retro. Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją liczoną od daty zakupu.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 28 cm
Wysokość 120 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.