Oświetlenie odo nowoczesnego salonu i klasycznej sypialni

Szukasz oświetlenia, które sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie, jak i klasycznej sypialni? Marzysz o lampie pięknej, a jednocześnie praktycznej? Twój wybór powinien paść na model Irun. Zapewnia on miejsce na jedną żarówkę, która będzie świecić jasnym, przyjaznym, ciepłym światłem. Doświetli ona przestrzeń roboczą, a także rozświetli całe pomieszczenie. Stylowa lampa Irun może zawisnąć nad biurkiem, stołem jadalnym, toaletką, łóżkiem.

Klasyczną lampę Irun poznać można po prostym, wręcz minimalistycznym kloszu wykonany ze szkła tworzonego w polskich hutach. Zawieszony jest on na regulowanym przewodzie, dzięki czemu lampa pasować będzie do wysokich kamienicznych wnętrz, jak i niższych pomieszczeń w blokach i apartamentach.

Design prezentowanej oprawy świetlnej pozwala zaprosić ją do jadalni, salonu, gabinetu, przedpokoju. Jej minimalistyczny wymiar pasuje też do klasycznych pokoi dzieci i nastolatków. We wszystkich tych wnętrzach może być głównym źródłem światła lub towarzyszyć kinkietom, lampom podłogowym i biurkowym.

Kolorystyka lampy jest stonowana, praktyczna. Oprawa składa się z elementów w kolorze mosiądzu oraz dymionego klosza. Lampę Irun można łączyć z oświetleniem punktowym, podłogowym, stołowym. Przed zakupem, warto zapoznać się z całością kolekcji Irun.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 25 cm
Średnica 25 cm
Wysokość 125 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania