Elegancka a jednocześnie nowoczesna lampa Irun

Elegancka, a jednocześnie nowoczesna lampa Irun to ciekawy wybór do każdego wnętrza. Doświetli ona salon, zagwarantuje światło w sypialni, rozświetli korytarz, sypialnie czy pokój dziecka. Uniwersalność stylowej oprawy Irun pozwala ją także zaprosić do biura czy sal szkoleniowych, konferencyjnych. Będzie ona w nich nie tylko praktycznym sprzętem, ale i eleganckim dodatkiem. Pasować będzie do wnętrz utrzymanych w designie nowoczesnym, klasycznym, glamour.

Bryła eleganckiej lampy Irun jest prosta i oszczędna w formie. Kosz o klasycznym kształcie wykonany z szkła, zapewnia miejsce na jedną żarówkę. Konstrukcja zawieszona jest na regulowanym przewodzie, który pozwala zastosować oprawę w każdym wnętrzu.

Lampa Irun świetnie sprawdza się jako główne oświetlenie pomieszczenia, który można zawiesić nad stołem lub na środku salonu. Na większym metrażu oprawa może występować w grupie kilku lamp, zawieszonych punktowo.

Klasyczny styl wiszącej lampy Irun oddaje nie tylko kształt, ale i kolory oprawy. Prezentowany model posiada mleczny klosz, który uzupełniają elementy konstrukcyjne w barwie miedzianej.

Elegancka lampa Irun jest częścią kolekcji o tej samej nazwie. W skład tej serii znajduje się oświetlenie w różnych kolorach, ale zawsze nawiązujące do klasycznego designu.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2 kg
Do pobrania