Doświetl swoje wnętrze – klasyczna oprawa świetlna

Lampa Irun to model, który doświetli każde wnętrze. Da ona piękne, ciepłe światło. Będzie ono przyjemne zarówno do czytania, jak i oglądania telewizji czy do pracy. Rozproszone i delikatne nie będzie razić w oczy, a jednocześnie będzie na tyle jasne, aby wszystko było widoczne. Elegancka lampa Irun będzie jednak nie tylko praktycznym sprzętem, ale i prawdziwą dekoracją. Piękna i stylowa ozdobi salon, jadalnię, sypialnię, a także biuro.

Lampa Irun wyróżnia się klasyczną, prostą bryłą. Minimalistyczny klosz osadzony jest na montażowym kablu. Podstawowym materiałem wykonania jest szkło oraz mosiądzowany metal. Oprawa przeznaczona jest na jedną żarówkę.

Klasyczna oprawa Irun może służyć zarówno jako główne oświetlenie, jak i jako to dodatkowe. Zawieszona u sufitu może doświetlać przestrzeń nad biurkiem, stołem jadalnym, kuchennym blatem, toaletką. Klasyczny design sprawia również, że lampa będzie dobrym wyborem do pokoju dziecka czy nastolatka.

Oprawa utrzymana jest w klasycznych, uniwersalnych i nigdy niewychodzących z mody kolorach. Szklany klosz przybiera barwę mleczną. Pozostałe elementy mają odcień mosiądzu. Na lampie pojawiają się też złote zdobienia dodające całości elegancji.

Prezentowana lampa jest częścią kolekcji Irun. Znajdują się w niej klasyczne oprawy świetlne o różnobarwnych, szklanych kloszach. Dedykowane są one wnętrzom domowym i biurowym.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 25 cm
Średnica 25 cm
Wysokość 125 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania