Wisząca lampa w stylu klasycznym

Lampa wisząca Irun zachwyci zwolenników prostych i klasycznych rozwiązań we wnętrzach mieszkalnych. Jednocześnie model Irun będzie też ciekawym elementem wystroju wnętrz stawiających na oryginalność i awangardę. Oprawa ta jest więc uniwersalnym rozwiązaniem, wpisującym się w każdą aranżacje. Jej plusem jest również praktyczny wymiar. Pozwala ona doświetlić wnętrze ciepłym i jasnym światłem sprzyjającym pracy i odpoczynkowi.

Duża ilość światła, którą zapewnia oprawa Irun wynika z jej konstrukcji. Opiera się na prostym kloszu wykonanym z dymionego szkła oraz mosiądzowanych elementów. Wewnątrz szklanego klosza znajduje się miejsce na jedną żarówkę o trzonku E27 i maksymalnej mocy 15W. Przewód, na którym zawieszony jest klosz, posiada możliwość regulacji wysokości.

Praktyczność klasycznej lampy Irun sprawia, że we wnętrzu może występować jako pojedyncze źródło światła. W większych pomieszczeniach może być elementem kompletu oświetleniowego, na który składają się lampy wiszące, modele stojące, biurowe, kinkiety.

Kolory eleganckiej lampy pozwalają zaprosić ją do każdego wnętrze. Są uniwersalne, ponadczasowe, zawsze modne. Czarny kolor klosza połączony jest z mosiądzową barwą metalu.

Kolekcja opraw oświetleniowych Irun to kwintesencja klasycznej elegancji. W tej serii znajdują się lampy ze szklanymi kloszami w różnych kolorach. Zaprosić można je do wnętrz domowych, biurowych czy też reprezentacyjnych.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2 kg
Do pobrania