Stylowa lampa ogrodowa

Właściwe oświetlenie powinniśmy zapewnić nie tylko domowym wnętrzom, ale też w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie. Poza domem należy jednak sięgać po specjalne lampy tzw. zewnętrzne. Modelem, na który warto zwrócić uwagę, jest lampa wisząca Itaka. Pochwalić ona może się designem w stylu nowoczesnej klasyki. Zapewnia jasne światło, o przyjemnej dla oczu barwie.

Zewnętrzna lampa Itaka wykonana jest z metalu. Zapewnia jej to trwałość, odporność i solidność. Jej działania nie zakłócają czynniki zewnętrzne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie należy więc obawiać się jej montażu w ogrodzie czy na tarasie.

Lampa wisząca Itaka pozwoli na przyjemne spędzanie czasu na ogrodzie, balkonie, tarasie nawet po zmroku. Rozświetla okolicę, a jednocześnie nie będzie razić w oczy. Przeznaczona jest do zamontowania u sufitu. Może być uzupełniona lampami i latarenkami, które dodadzą aranżacji klimatu.

Itaka to lampa wisząca zewnętrzna, wykonana z metalu w białym kolorze. Jej szklany klosz również jest utrzymany w bieli. Posiada również metalową osłonę.

Zewnętrzna lampa Itaka to część kolekcji o tej samej nazwie. Obejmuje ona oprawy oświetleniowe w różnych kolorach dedykowane zewnętrznymi przestrzeniom. Będą one dobrze wyglądać z meblami ogrodowymi z rattanu czy metalu.

Wymiary
Szerokość 37 cm
Wysokość 90 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon