Minimalistyczna, ale robiąca wrażenie skandynawska lampa

Lampa wisząca Jardin to ciekawy model oświetlania dedykowany wnętrzom nowoczesnym i skandynawskim. Mimo swojej prostoty w budowie oprawa jest niezwykle dekoracyjna i przyciągająca wzrok. W salonie, jadalni czy sypialni będzie dekorować przestrzeń, a także doskonale je rozświetli je światłem o cieplej barwie.

Prosta bryła nowoczesnej lampy Jardin sprawia, że nie przytłacza ona wnętrza. Zbudowana jest ona z wytrzymałego i solidnego metalu, a także wysokiej jakości elementów drewnianych i tworzyw sztucznych. Cała konstrukcja zawieszona jest na niemal niewidocznym przewodzie.

Lampa wisząca Jardin to doskonałe oświetlenie do domu, biura, gabinetu. Powieszona w centralnym punkcie będzie dawać idealne światło do odpoczynku lub pracy. Na dużych metrażach warto ją uzupełnić innymi oprawami Jardin.

Kolorystyka prezentowanego modelu to biel i naturalny odcień drewna. Jest ona na tyle uniwersalna, że pasuje do każdej aranżacji. Drewniana lampa Jardin występuje w różnych rozmiarach i kształtach. Wszystkie one są inspirowane stylem skandynawskim w nowoczesnym wydaniu.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 150 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania