Uniwersalna lampa w stylu skandynawskim

Lampa wisząca Jardin to świetny wybór do wnętrz skandynawskich, boho, etno, a także inspirowanych naturą. Minimalistyczna w stylu, jest również ciekawym dodatkiem dekoracyjnym. Idealnie nadaje się do upiększenia pokoju dziennego, jadalni, sypialni, korytarza. Model Jardin będzie też doskonałym wyborem do pokoju najmłodszych. W każdym z tych wnętrz nie tylko będzie dekorować, ale i doskonale doświetlać każdy kąt.

Skandynawska oprawa Jardin jest modelem wiszącym. Podstawa wykonana jest z metalu, natomiast abażur to mieszanka drewna i tworzywa sztucznego. Całość zawieszona jest na niemal niewidocznym przewodzie. Drewniana lampa Jardin kryje miejsce na jedną żarówkę z gwintem E27 o maksymalnej mocy 10 W.

Minimalistyczna lampa Jardin we wnętrzach może stanowić oświetlenie uzupełniające. Powieszona bezpośrednio nad biurkiem czy stołem jadalnym będzie doświetlać przestrzeń roboczą. Oprawa daje jasne, przyjemne w odbiorze światło, które nie razi w oczy.

Prezentowana lampa przyjmuje kolor naturalnego drewna -dominuje on w całości kompozycji. To, dlatego doskonale współgra ona z boazerią, drewnianymi meblami i dodatkami z tego materiału.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 150 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania