Lampa wisząca Kalimera – surowa nowoczesność

Kalimera znaczy w języku greckim dzień dobry. Lampa wisząca Kalimera rozświetli Twój dzień, nawet najbardziej pochmurny i bez słońca. Jeśli rozglądasz się za nowoczesnym, surowym, a jednocześnie niebanalnym oświetleniem, to model dla Ciebie. Minimalistyczna lampa wyróżnia się oszczędną formą, jakością wykonania i stylem. Nowoczesne oświetlenie najlepiej będzie wyglądać w aranżacjach loftowych, minimalistycznych, skandynawskich oraz modernistycznych.

Stalowo-szklana lampa Kalimera ma szklany klosz w kształcie owalu z elementami z metalu lakierowanego na czarno. Przez szkło prześwituje zamontowana żarówka, co nadaje lampie surowość i wnosi industrialny klimat. Model ma wysokość regulowaną do 118 cm i szerokość 13 cm. Dzięki swoim uniwersalnym wymiarom sprawdzi się zarówno w niewielkich, jak i przestrzennych pomieszczeniach. Najlepiej będzie wyglądać w otoczeniu loftowym, np. na tle betonowej ściany.

Industrialna nowoczesna lampa potrzebuje żarówki E27 o mocy maksymalnej 15W. Klasa szczelności IP20 oznacza, że jej klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Wymiary
Szerokość 13 cm
Wysokość 118 cm
Waga 1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon