Lampa wisząca Kalula – nowoczesna i designerska

Lampa wisząca Kalula to designerska propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Trzy stylowe klosze rozmieszczone na zwisach o różnej wysokości tworzą ciekawą i stylową kompozycję, która doda atrakcyjności Twojej aranżacji. To dobry wybór do salonu, jadalni lub na klatkę schodową.

Największą ozdobą lampy Kalula są trzy oryginalne klosze z czarnego metalu i transparentnego szkła. Ozdobne, ażurowe sześciany tworzą stylową ażurową oprawę klosza. W środku znajduje się oprawka na żarówkę. Warto postawić na oświetlenie filamentowe, które podkreśli industrialny charakter lampy.

Trójpłomienna lampa pozwala na montaż żarówek o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa zapewnia mocne i jasne światło, a równocześnie jest energooszczędna. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję mapy przed kurzem.

Lampa wisząca Kalula to stylowy wybór do nowoczesnych wnętrz. Lampa posiada 114,5 cm wysokości, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w wyższych pomieszczeniach lub jako oświetlenie stołu.

Wymiary
Szerokość 38 cm
Wysokość 114,5 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania