Lampa wisząca Karla – subtelność szkła i charakter betonu

Potrzebujesz niewielkiej lampy, która wyeksponuje ważną część pomieszczenia, a przy tym pomoże Ci uzyskać romantyczny nastrój po zmroku? Być może w Twoim domu powinna pojawić się lampa wisząca Karla – sprawdź, jak wiele ten model ma Ci do zaoferowania.

Jeśli cenisz sobie prostotę, a jednocześnie w duszy gra Ci nowoczesny design, ta lampa z pewnością Ci się spodoba. Jej podstawowe elementy zostały wykonane z szarego betonu – materiału, który od kilku sezonów króluje w designerskich aranżacjach. Natomiast szklany klosz w kształcie walca sprawia, że betonowa lampa wygląda lekko i subtelnie, a przy tym pozwala cieszyć się przyjemnym dla oczu światłem. Ten model występuje również w postaci trójpłomiennych zwisów, co ułatwi Ci zaprojektowanie spójnego oświetlenia w całym domu.

Lampa sufitowa Karla to doskonała propozycja do nowoczesnych wnętrz, w których nie brakuje takich materiałów jak szkło, beton i stal nierdzewna. Zwis możesz wykorzystać do oświetlenia stołu, korytarza czy przedpokoju, a pozostałe lampy z tej kolekcji sprawdzą się jako oświetlenie centralne.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania