Lampa wisząca Kidal – efekt glamour w Twoim salonie

W eleganckim wnętrzu awangarda nie jest wskazana – lepiej postawić na klasyczne rozwiązania w uwspółcześnionej wersji. Jeśli zatem planujesz nowe oświetlenie w swoim salonie, lampa wisząca Kidal wprowadzi do wnętrza szykowny akcent i przytulny klimat.

Czarny klosz w kształcie walca to dobry wybór, jeśli szukasz stylowej oprawy, która rozproszy zbyt ostre światło żarówki. Dzięki kwadratowym nacięciom możesz oczekiwać ciekawego efektu oświetleniowego, podkreślonego przez srebrny środek abażuru. Dzięki tym zabiegom lampa sufitowa Kidal zapewnia subtelny blask i wyjątkowy nastrój – w sam raz do części wypoczynkowej salonu czy jadalni. Czerń i srebrne detale pięknie ze sobą kontrastują, a jednocześnie stanowią harmonijną całość. Dużym atutem jest długi przewód (140 cm) z możliwością skrócenia, który umożliwia dostosowanie lampy do wysokości pomieszczenia.

Czarna lampa abażurowa Kidal zadba o luksusowy akcent w Twoim salonie. Jedną możesz zawiesić nad stołem, a w centralnej części zamontuj dwa klosze w odpowiedniej odległości od siebie. W naszym sklepie znajdziesz kinkiet, lampę podłogową i stołową z tej kolekcji, co ułatwi Ci zaplanowanie spójnego systemu oświetlenia.

Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 40 cm
Waga 1.66 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.