Lampa wisząca Kolorado - subtelny design, uniwersalne zastosowanie

Kiedy pracujesz przy biurku albo przygotowujesz składniki na obiad, potrzebujesz dokładnie widzieć, co znajduje się na blacie roboczym. Właśnie dlatego lampa wisząca Kolorado to idealny wybór, gdyż ułatwi Ci ona wykonywanie codziennych czynności, które wymagają precyzyjnego oświetlenia. Lampa emituje bowiem snop światła dokładnie w to miejsce, gdzie zapragniesz. Jest to możliwe, ponieważ jesteś w stanie regulować zarówno wysokość, na jakiej znajdujesz się klosz, jak i kąt padania światła.

Pragniesz stylowo urządzić gabinet? Szukasz oświetlenia do niewielkiej kuchni? Ze względu na niewielkie rozmiary jednopłomienna lampa wisząca Kolorado jest doskonała do pomieszczeń o małej przestrzeni. Przekonaj się o tym sam!

Chcesz urządzić wnętrze w nowoczesnym stylu? W takim razie powinna się w nim znaleźć elegancka lampa wisząca. Lampa posiada klosz wykonany z lakierowanej stali o czarnej barwie, pod który warto dobrać meble o zbliżonym wybarwieniu, np. stolik kawowy z czarną ramą albo fotele biurowe z ciemnymi oparciami.

Wymiary
Szerokość 14 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon