Lampa wisząca Kordoba – Twój dom pełen luksusowego blasku

Chcesz mieszkać w eleganckich wnętrzach, ale bliżej Ci do nowoczesności niż barokowego przepychu? Proponujemy Ci współczesny glamour w postaci oświetlenia – oto lampa wisząca Kordoba, która wprowadzi do Twojego domu blask w finezyjnej formie.

W tej lampie lśni każdy element – chromowana podsufitka, szklany klosz, a przede wszystkim kryształowa opaska otaczająca źródło światła. Jeszcze więcej blasku otrzymasz po zmroku – konstrukcja emanuje świetlnymi refleksami, dzięki którym cała aranżacja wydaje się kosztowna i luksusowa. Choć czasami oświetlenie w stylu glamour może przytłaczać wnętrze, ta lampa z pewnością nie spowoduje takiego wrażenia. Płaski i niewielki klosz wydaje się wręcz unosić w powietrzu, co jest zasługą niemal niewidocznej sztywnej linki. Żarówka nie zepsuje tego efektu, gdyż lampa jest wyposażona w moduł LED zapewniający średniej mocy światło o neutralnej białej barwie.

Urządzasz elegancki salon z jadalnią i potrzebna Ci lampa nad stół? Model Kordoba znakomicie sprawdzi się w roli oświetlenia miejscowego, które służy do zaakcentowania ważnej części pomieszczenia. Jako oświetlenie główne możesz wykorzystać 4-puntkowy żyrandol z tej kolekcji.

Wymiary
Długość 150 cm
Głębokość 13,7 cm
Szerokość 13,7 cm
Waga 0.75 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon