Lampa wisząca Kris – designerskie oświetlenie z efektem glam

Aby w pomieszczeniu zrobiło się jasno, wystarczy „łysa” żarówka. Jednak żeby wydobyć charakter wnętrza i podkreślić upodobania domowników, musisz mieć stylową lampę. Jeśli więc dbasz o każdy szczegół i preferujesz nowoczesną elegancję, w Twoim domu powinna pojawić się lampa wisząca Kris.

Możesz mieć pewność, że ten żyrandol wyróżni się nawet w rozległym i wystawnie urządzonym wnętrzu. Każdy z czterech kloszy zbudowany jest z błyszczącego metalu i szklanych kryształków, dlatego możesz spodziewać się wspaniałego blasku także w świetle dnia. Wykończenie w kolorze niklu oraz fantazyjne elementy (łańcuch, skręcone ramiona) sprawiają, że lampa w stylu glamour zyskuje bardzo zdecydowany charakter. Co ważne, jeden z kloszy zawiera wbudowany LED (5 W, barwa ciepła), zaś w trzech pozostałych możesz zamontować żarówki z gwintem E14 o mocy do 40 W – tym sposobem masz wpływ na intensywność i barwę oświetlenia.

Nowoczesna lampa wisząca Kris to czysty blichtr emanujący kryształowym blaskiem – jeśli zawiesisz ją w minimalistycznym salonie, wnętrze od razu zyska luksusowy wymiar. Po użyciu żarówek o ciepłym i niezbyt mocnym świetle zyskasz wspaniały żyrandol do sypialni w stylu glamour.

Kris - wymiary
Długość 130 cm
Średnica 38 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E14
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 5W/40W
Strumień światła 367 lm
Ilość źródeł światła 4
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata