Lampa wisząca Lanzarote – w hołdzie eleganckiej czerni

Półkolisty kształt, matowa czerń z połyskującym złotym wnętrzem i detalem z mosiądzowanej stali to pewny przepis na eleganckie oświetlenie domu i biura. Zwróć uwagę na lampę wiszącą Lanzarote. Ten model będzie znakomitym oświetleniem do wnętrza, uszlachetniającym jego wystrój.

Dopracowana w najmniejszych detalach, oszczędna forma jest jej główną ozdobą. Elegancka lampa wisząca uświetni i oświetli każde nowoczesne, loftowe i skandynawskie wnętrze. Świetnie przyjmie się także we wnętrzu japandi oraz modern vintage, nawiązującym designem do lat 50. i 60. Czarna lampa ze stali lakierowanej na czarno i mosiądzowanej posiada półkolisty klosz od środka pomalowany na złoto. Zabieg ten dodatkowo ociepla barwę światła. Czarny przewód, zabezpieczony od strony klosza stalowym detalem, przymocowano do okrągłej podsufitki. Wymiary (104 cm regulowanej wysokości oraz 20 cm szerokości) pozwalają na zamontowanie jej w średniej wielkości pomieszczeniu.

Lampa sufitowa Lanzarote wymaga dobrania żarówki E27 o mocy max. 15W. Posiada klasę szczelności IP20, dzięki której model chroniony jest przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 104 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon