Lampa wisząca Largo – nowoczesne podejście do minimalizmu

Dom przyszłości powinien wyróżniać się nie tylko niezwykłymi innowacjami, ale również fantastycznym designem. Zadbaj o każdy szczegół aranżacji i wybierz najlepsze oświetlenie, które podkreśli jej styl. nowoczesna lampa wisząca Largo to rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Minimalistyczna lampa wisząca Largo wykonana została z lekkiego i jednocześnie wyjątkowo wytrzymałego metalu w srebrnym odcieniu. Akrylowa osłona skrywa i chroni wbudowany moduł LED, stanowiący źródło neutralnego białego światła. Lampę wyróżnia jej stylowa, designerska forma. Smukła, delikatnie wygięta listwa prezentuje się elegancko i gustownie. Dobór materiałów, kształtów i kolorów fantastycznie podkreśla nowoczesność i innowacyjność całego projektu.

Elegancka i nowoczesna lampa largo świetnie wpisze się w minimalistyczną aranżację wnętrz. Równie dobrze sprawdzi się też w pomieszczeniach o bogatym zdobieniu, np. eklektycznych, wprowadzając do nich odrobinę ładu i harmonii. Przekonaj się, jak wspaniale może wyglądać w Twoim salonie, sypialni lub kuchni.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2.75 kg
Do pobrania