Lampa wisząca Largo – zaproś przyszłość do swojego domu

Nowoczesne, designerskie wnętrza wymagają dodatków, które podkreślą ich innowacyjny i unikatowy charakter. Dotyczy to również odpowiedniego oświetlenia. Minimalistyczna, futurystyczna lampa wisząca Largo zachwyci każdego swoją oryginalną formą. Przekonaj się, jak powinien wyglądać dom przyszłości.

Nowoczesne oświetlenie wiszące Largo wykonane jest z wytrzymałego metalu w eleganckim i uniwersalnym czarnym kolorze. Lampa składa się z dwóch pierścieni ustawionych względem siebie asymetrycznie. Mniejszy okrąg znajduje się wewnątrz większego, co nadaje całości dynamizmu i oryginalności. Pod akrylową osłoną kryje się wbudowany moduł LED, stanowiący doskonałe źródło przyjaznego dla oczu światła. Lampa podtrzymywana jest za pomocą czterech przewodów przymocowanych do okrągłej podstawy.

Modna lampa wisząca Largo nada każdemu wnętrzu niezwykłego i nowoczesnego wyglądu. Oświetlenie świetnie sprawdzi się na przykład w przestrzennym holu, futurystycznej kuchni albo pokoju dziennym w minimalistycznym stylu. Stworzy również ciekawy kontrast we wnętrzach retro czy eklektycznych.

Largo - wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 84 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/akryl
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 43W
Strumień światła 3270 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny