Lampa wisząca Largo – elegancja zaklęta w delikatności

Nowoczesne i stylowe wnętrza potrzebują równie pięknej oprawy. Bez wątpienia zapewni ją odpowiednie oświetlenie, takie jak minimalistyczna lampa wisząca Largo. Postaw na najwyższą jakość i elegancję, która wyznacza trendy przyszłości.

Oświetlenie wiszące Largo o subtelnej formie wykonane zostało z lekkiego i wytrzymałego metalu w srebrnym kolorze. Lampa ma kształt smukłej, delikatnie wygiętej listwy, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo gustownie. Źródło białego, przyjaznego dla oczu światła stanowi wbudowany moduł LED ukryty za akrylową osłoną. Całość doskonale wpisze się w każdą aranżację dowolnego wnętrza.

Minimalistyczna forma lampy wiszącej Largo czyni z niej wyjątkowo eleganckie oświetlenie. Futurystyczna gama kolorów i rodzaj zastosowanych materiałów doskonale pasują do nowoczesnego stylu wnętrz. Lampa równie dobrze będzie też pasować do aranżacji klasycznych, boho, retro lub eklektycznych, wnosząc do nich odrobinę świeżości i innowacji. Wspaniale oświetli Twój salon, korytarz, sypialnię albo kuchnię.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2.75 kg
Do pobrania