Lampa wisząca Laser — nowoczesny design w Twoim domu!

Lampa wisząca Laser w kolorze białym to ultranowoczesna propozycja oświetlenia, która świetnie sprawdzi się w każdym minimalistycznym wnętrzu oraz efektownej aranżacji w stylu industrialnym lub glamour. Imponująca długość 210 cm sprawia, że będzie to dobry wybór zarówno do oświetlenia klatki schodowej, jak i jadalnego blatu.

Efektowny abażur w formie smukłego, geometrycznego sopla został wykonany z metalu w kolorze białym oraz umieszczony na symetrycznej podstawie w tym samym kolorze. Całość łączy minimalistyczny, stalowy łańcuch z kablem, dzięki czemu lampa prezentuje się wyjątkowo lekko.

Lampa została wyposażona w typ gwintu G9 umożliwiający wkręcenie standardowej żarówki o mocy maksymalnej 10W. Lampa posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu zabezpiecza konstrukcję przed pyłkami i zanieczyszczeniami.

Pojedynczy punkt świetlny dobrze sprawdzi się w towarzystwie innych, takich samych lamp z serii. Możesz zawiesić je obok siebie, tworząc efektowne oświetlenie stołu lub po obu stronach kanapy lub łóżka.

Wymiary
Długość 210 cm
Średnica 5,5 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania