Lampa wisząca Lava — idealny wybór do Twojego domu!

Trójpłomienna wisząca lampa Lava to klasyczny model, który świetnie sprawdzi się salonie, jadalni oraz domowym gabinecie. Lampa posiada klasyczną konstrukcję oraz wyróżnia się ciekawym designem. Wysokiej jakość materiał wykonania sprawia, że model prezentuje się niezwykle elegancko.

Konstrukcja i podstawa lampy została wykonana z czarnej stali. Stelaż podtrzymuje trzy klosze z mlecznego szkła. Biała barwa oraz złota obwódka na każdym z nich stylowo kontrastują z ciemną konstrukcją, dzięki czemu lampa wygląda bardzo designersko.

Każdy z trzech punktów świetnych posiada oprawki typu E27 z możliwością zamontowania źródła światła o maksymalnej mocy 60W. Dzięki temu trojpłomienny model dobrze sprawdzi się jako główne oświetlenie nawet dużego pomieszczenia. Lampa posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu jej konstrukcja jest zabezpieczona przed wpadaniem pyłków i osadzaniem się kurzu.

Lava to kolekcja, w której obrębie znajdziesz również pięciopromienny model, pojedynczą lampę oraz efektowne kinkiety i lampy stołowe. Wybierając lampy Lava, możesz stworzyć spójne oświetlenie w całym domu. Efekt z pewnością Cię zachwyci!

Wymiary
Długość 350 cm
Szerokość 350 cm
Wysokość 180 cm
Waga 4.95 kg
Do pobrania