Lampa wisząca Lava — połączenie klasyki i nowoczesności

Pięciopłomienna lampa Lava to efektowna propozycja do salonu, jadalni lub stylowego gabinetu. Lampa posiada klasyczny kształt i budowę. Równocześnie została wykonana z nowoczesnych materiałów o najwyższej jakości, dzięki czemu pięknie się prezentuje i jest niezwykle trwała.

To, co wyróżnia lampę Lava to pięć kloszy z mlecznego szkła z efektowną złotą obwódką. Biały kolor klosza sprawia, że światło jest przyjemnie rozproszone i niezwykle przytulne. Całość została osadzona na nowoczesnym stelażu z czarnej matowej stali, który rozchodzi się promieniście od okrągłej podstawy sufitowe na szerokość 62 cm.

Lampa posiada pięć punktów świetlnych z oprawkami E27 oraz możliwością zastosowania źródła światła o mocy maksymalnej 60 W w każdej nich. Dzięki temu jest w stanie zapewnić dokładne oświetlenie dużego pomieszczenia. Klasa szczelności IP20, zabezpiecza konstrukcję przed osadzaniem się pyłków i zanieczyszczeń.

Pięciopłomienna lampa Lava to główny model kolekcji o tej samej nazwie. Lampa może służyć jako główne oświetlenie, które uzupełnisz pojedynczymi modelami z serii oraz efektownymi kinkietami i lampami stołowymi.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 21 cm
Waga 3.9 kg
Do pobrania