Lampa wisząca Lavello – spektakularne oświetlenie Twojego wnętrza

Lampa wisząca Lavello to efektowna propozycja oświetlenia do większego pomieszczenia. Spektakularny model świetnie sprawdzi się w nowoczesnym salonie, jadalni lub na przestronnej klatce schodowej. 9 źródeł światła zapewnia jasne i precyzyjne oświetlenie. Nowoczesny model doda atrakcyjności każdej aranżacji.

Największą ozdobą lampy jest stelaż z czarnego metalu, tworzony przez 6 półokrągłych osi oraz jedno proste ramię w centrum. Minimalistyczna budowa i nietypowy kształt sprawia, że lampa prezentuje się bardzo nowocześnie i lekko. Model nie posiada klasycznych kloszy.

Dziewięciopłomienny model pozwala na montaż żarówek o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Takie parametry sprawiają, że lampa daje mocne i jasne światło. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i zwiększa jej trwałość.

Lampa wisząca Lavello o wymiarach 180x95x95 cm to spektakularne oświetlenie do nowoczesnego wnętrza. Model świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu loftowym, industrialnym lub vintage.

Wymiary
Długość 95 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 180 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania