Lampa wisząca Lija jednopłomienna – postaw na design

Szukasz stylowej lampy do nowoczesnego wnętrza? Lampa wisząca Lija w kolorze szarym zachwyca prostotą i designem, które świetnie sprawdzą się w aranżacjach w stylu loftowym, industrialnym lub minimalistycznym. Surowe materiały i nowoczesny kształt lampy podkreślą charakter Twojego wnętrza.

Lampa wisząca Lija nie posiada klasycznego klosza. Tę rolę pełni stylowa rama o efektownie zaokrąglonych rogach. W środku znajduje się pojedyncza oprawa na żarówkę. Całość została umieszczona na czarnym kablu, podtrzymywanym przez okrągłą podsufitkę. Konstrukcja lampy została wykonana z metalu w kolorze szarym.

Lampa Lija jednopłomienna pozwala na montaż żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy światła 40W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i osadzaniem pyłu. Lampa posiada wymiary 29,5x29,5x176,5 cm.

Lampa wisząca Lija jednopłomienna to dobry wybór do średniej wielkości pomieszczenia. Możesz także umieścić ją na klatce schodowej lub antresoli. Model świetnie prezentuje się jako dodatkowe oświetlenie stołu lub kuchennego barku.

Wymiary
Długość 29,5 cm
Szerokość 29,5 cm
Wysokość 176,5 cm
Waga 0.86 kg
Do pobrania