Lampa wisząca Lindos – piękno czyli prostota

Hiszpańskie słowo lindos w tłumaczeniu na język polski oznacza piękne. To słowo świetnie pasuje do tego modelu lampy, o identycznej nazwie. Lampa wisząca Lindos będzie świetnym dodatkiem do klasycznego, nowoczesnego oraz skandynawskiej aranżacji wnętrz, w których dominuje prostota, najwyższa jakość i klasyczne formy bez nadmiaru dekoracji.

Jeśli zależy Ci na oświetleniu, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne, zwróć uwagę na lampę wiszącą Lindos.

Ta prosta lampa sufitowa ozdobi i oświetli każde wnętrze, zarówno ciasne, jak i przestronne. Jej klosz został wykonany z matowego szkła w kolorze opalu. Ma on typowy, lekko rozszerzony kształt półkuli. Użyte w nim szkło zapewnia subtelnie rozpraszone i lekko przytłumione światło przyjazne dla oka i wnętrza. W serii lamp Lindos znajdziesz też inne wersje kolorystyczne kloszy, dzięki czemu możesz zaaranżować oświetlenie całego domu w spójny sposób.

Klasyczna lampa wisząca w średnim rozmiarze posiada przezroczysty przewód, który zakończony jest elegancką chromowaną podsufitką. Nie posiada w zestawie świetlówki. Dobierz do niej żarówkę typu E27 o mocy maksymalnej 60W.

Wymiary
Szerokość 30 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon