Lampa wisząca Littleton – drewno i metal w ekskluzywnej odsłonie

Projektowanie wnętrza od podstaw jest trudne, lecz przynosi ogromną satysfakcję. Aby ułatwić Ci zaplanowanie jednego z najważniejszych elementów – oświetlenia, przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego. Lampa wisząca Littleton to klucz, który otworzy Ci drogę do oszałamiających aranżacji.

Jeśli lubisz designerskie wyposażenie wnętrz, ten nowoczesny żyrandol z pewnością znajdzie się na Twojej liście zakupów obowiązkowych. Lampa przyciąga uwagę naturalnymi wstawkami z drewna, które tworzą ramki wokół żarówek(brak w zestawie). Klosze są zamontowane na różnej wysokości w okrągłej podsufitce - lampa kaskadowa to świetne rozwiązanie do wysokich wnętrz i nad klatkę schodową. Czarne elementy z metalu pięknie kontrastują z jasnym drewnem, dzięki czemu żyrandol zapewni aranżacji mocny akcent zgodny z najnowszymi trendami.

Drewniane elementy wspaniale ocieplają wnętrze, dlatego lampa sufitowa Littleton sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje przytulności, np. w dużym salonie w stylu minimalistycznym lub loftowym. Żyrandol świetnie prezentuje się w otoczeniu mebli skonstruowanych z drewna dębowego i metalu oraz ścian wykończonych betonem architektonicznym.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 50 cm
Waga 6.279 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo