Lampa wisząca Littleton – industrialne oświetlenie z akcentem w stylu eko

Istnieją modele oświetlenia, które zachwycają rosłą, ekstrawagancką formą, jak również takie, których urok zamknięty jest w detalach. Prezentowana 4-punktowa lampa wisząca to zdecydowanie ten drugi typ. Wyróżnia się harmonijną kompozycją, która wprowadzi do Twojego mieszkania wrażenie równowagi i spokoju. Znakomita do industrialnej kuchni lub przytulnej jadalni urządzonej w duchu skandynawskiego minimalizmu.

Metalowa lampa wisząca ma czarne zawieszenie składające się z podłużnej szyny połączonej ze smukłymi przewodami o identycznej długości. Na końcu każdego z nich znajduje się oprawka z geometryczną drewnianą ramką. Nie stanowi ona przesłony dla żarówki. Zastosowano ją w celu ocieplenia konstrukcji, wprowadzenia szczypty urozmaicenia. Konsekwencja kolorystyczna oraz duża dbałość o zachowanie symetrii sprawiają, że prezentuje się tak spektakularnie, mimo swojej raczej prostej formy.

Każdy klosz ma wbudowany gwint E27 pozwalający na wykorzystanie źródeł światła o mocy równej 60W. Lampa wisząca Littleton została zoptymalizowana pod kątem użycia żarówek energooszczędnych. Podłużne żarówki Edisona sprawią, że zyska trochę szaleństwa.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 116 cm
Waga 3.528 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo