Industrialny design rozświetli twój salon

Lampa wisząca Loca to niezwykle oryginalny projekt, który wygląda tak, jakby przez cały czas był w ruchu. Ta dynamika z pewnością wpasuje się w niebanalne nowoczesne wnętrza, przyciągając spojrzenia i stając się centralnym punktem wnętrza. Najlepiej pasuje do stylu nowoczesnego, loftowego i minimalistycznego. Może wisieć w salonie, sypialni, kuchni, gabinecie. Może też stać się ozdobą nowoczesnego biura, pracowni lub pubu, urządzonego w ciemnych barwach.

Lampa Loca została wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Wygląda bardzo ciekawie i nietypowo. Jej źródło światła sprawia wrażenie jakby było poskręcaną, falującą wstążką, zawieszoną na linkach. Źródłem światła jest tutaj wbudowany LED o mocy 50W. Emituje neutralne, białe światło. Lampa Loca jest w białym kolorze. Jej wymiary wynoszą: 30 × 70 × 100 cm.

Biała, futurystyczna lampa Loca najlepiej prezentuje się na ciemnym tle, ponieważ kontrast wydobywa jej kształty. Grafit, czerń, granat, bordo czy ciemna zieleń – będą tutaj idealne. Sprawdzi się przy kamiennych ścianach lub bardzo ciemnych tapetach.

Wymiary
Długość 50-100 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 50-100 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania