Nowoczesny styl do niebanalnych wnętrz

Lampa wisząca Lola jest to oświetlenie, w którym liczy się nie tylko funkcjonalność, ale także wizualna atrakcyjność designu. Najlepiej sprawdzi się w stylu nowoczesnym lub w nowoczesnej klasyce. Jest bardzo oryginalna, przyciąga wzrok. To nowoczesny projekt, który wymaga również nowoczesnej oprawy. Nadaje się do mieszkania i do pomieszczeń komercyjnych. Dobrze wygląda w salonie, kuchni, jadalni, gabinecie.

Lampa Lola wykonana została z metalu i szkła. Na długich linkach znajduje się oryginalny, futurystyczny transparentny klosz ze szkła, który kryje trzy wewnętrzne, mleczne klosze. To lampa trójpłomienna, więc źródła światła są trzy. Żarówki do lampy dobieramy osobno, warto zdecydować się na używanie żarówek LED, które będą świecić o wiele dłużej, niż tradycyjne. Kolory lampy to chromowany metal, transparentny i biały. Wymiary wynoszą: 90 × 42 cm.

Najlepiej zawiesić lampę w nowoczesnym salonie lub innym pokoju. Pasuje do białych mebli i dodatków, a świetnie kontrastuje ze ścianami w odcieniach szarości i grafitu.

Wymiary
Długość 90 cm
Średnica 42 cm
Waga 5.33 kg
Do pobrania