Lampa wisząca Lotte – postaw na kolor!

Lampa wisząca Lotteto niebanalna propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Lampa wyróżnia się industrialnym kształtem i śmiałą kolorystyką. Ażurowy klosz nie blokuje światła i zapewnia ciekawy efekt cienia na ścianie. To dobry wybór do salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego.

Klosz lampy Lotte wyróżnia się oryginalnym kształtem i kolorystyką. Ażurowy klosz o geometrycznym kształcie gruszki został wykonany z metalu pomalowanego na kolor niebieski. Konstrukcja została zwieńczona efektownym elementem w kolorze złota, który łączy klosz z prostym czarnym zwisem i dyskretną podsufitką. Całość prezentuje się nowocześnie i designersko.

Lampa o wymiarach 33 × 120 cm jest dobrym wyborem do średniej wielkości pomieszczenia. Możesz powiesić ją w centrum lub nad blatem jadalnego stołu. Pojedyncza oprawa daje możliwość montażu żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W.

Lampa wisząca Lotteto dobry wybór do salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego. Kontrastowa i żywa kolorystyka dobrze sprawdzi się także w przestrzeni biurowej.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 120 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania