Lampa wisząca Lugo Chrom – nowoczesna i elegancka

Czy lampa z „drucianymi” kloszami może być elegancka? Odpowiedzią na to pytanie jest stylowa lampa wisząca Lugo Chrom. Jej oryginalny design stanowi połączenie inspiracji stylem industrialnym, loftowym i minimalizmem. Wykończenie w połyskującym, metalicznym kolorze chrom nadaje lampie eleganckiego charakteru. Lampa Lugo Chrom pozwala na szerokie zastosowanie aranżacyjne. Sprawdzi się w salonie, jadalni lub sypialni.

Lampa wisząca wykonana została z metalu o połyskującym wykończeniu w kolorze chrom. Posiada trzy osobne klosze z oprawkami na żarówkę dedykowaną w każdym z nich. Wysoka jakość wykończenia to gwarancja długiej żywotności produktu.

Lampa wisząca Lugo Biały/Chrom z trzema kloszami doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych czy industrialnych. To także oryginalna propozycja oświetlenia do pokoju młodzieżowego. W ofercie BRW online znajdziesz serię lamp Lugo Chrom w różnych rozmiarach oraz z różną liczbą kloszy i źródeł światła do wyboru. Wszystkie lampy z serii objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 60 cm
Do pobrania