Lampa wisząca Lume – nowa wersja żyrandola

Mówisz: żyrandol, myślisz: kryształy? Jeśli nie przepadasz za przesadnie strojnymi lampami, zwróć uwagę na zupełnie inną, uproszczoną wersję tego typu oświetlenia. Lampa wisząca Lume będzie idealna jako główne oświetlenie do Twojej sypialni lub salonu. Szczególnie dobrze będzie wyglądać w aranżacji klasycznej, retro czy też skandynawskiej.

Lampa sufitowa Lume posiada czarny metalowy stelaż, na którym umieszczono trzy tekstylne abażury z kontrastową czarną lamówką. Nadaje ona lampie eleganckiego wyglądu. Klosze z materiału sprawiają, że żyrandol wygląda “domowo” i nadaje wnętrzu przytulność.

Czarny żyrandol z białymi abażurami ma średni rozmiar (w tym 48 cm wysokości). Najlepiej będzie pasował do pomieszczeń o niewielkim i średnim metrażu.

Lampa wisząca Lume z trzema kloszami nie zawiera w zestawie żarówek. Uzupełnij ją o świetlówki z gwintem typu E27 o mocy maksymalnej 60W.

Ten nowoczesny model ma klasę szczelności IP20, dzięki czemu lampa jest odporna na pyłki i zanieczyszczenia o średnicy 1,25 cm i większej.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 71 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna