Kolorowa i efektowna lampa do pokoju dziecka

Lampa wisząca Lurra ma przyjemny design, który na pewno spodoba się twojemu dziecku. Jest wprost wymarzoną opcją na oświetlenie niewielkiego pokoiku, umeblowanego klasycznymi i nowoczesnymi meblami. Zarówno w pastelowych, jak i bardziej kolorowych pomieszczeniach na pewno się sprawdzi. Nada pokojowi przytulnego, bajkowego charakteru, dzięki czemu twoje dziecko będzie chętnie spędzać w nim czas. Lampę Lurra można dopasować do wnętrz umeblowanych na styl klasyczny, nowoczesny, skandynawski, boho. Wniesie kolor i radość do wnętrza.

Lampa Lurra została wykonana z tworzywa sztucznego. Jej kulisty klosz - również z tworzywa - wisi na długim zawiesiu. Forma klosza jest uniwersalna, ale bajkowe wzory, kojarzące się z księżniczkami, to typowo dziecięcy motyw. Źródło światła to żarówka (gwint E14) – warto wybierać dedykowane do niej żarówki LED. Barwa – multikolor, mamy tu zarówno biel, jak i róż, żółty, niebieski. Wymiary wynoszą: 35 × 120 cm.

Lampę dopasujesz do różnych kolorów, ale na pewno pięknie wkomponuje się w jasne wnętrze z przewagą bieli i jasnego drewna z pastelowymi ścianami.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 120 cm
Waga 1.09 kg
Do pobrania