Futurystyczne źródło światła do mieszkania i pubu

Lampa wisząca Luvo posiada prosty design, który sprawdza się w surowych wnętrzach, podkreślając nowoczesne formy mebli i dodatków. Najlepiej komponuje się z wnętrzem w stylu loft, nowoczesnym i minimalistycznym. Można użyć jej w różnych aranżacjach - niekoniecznie pojedynczo. Na przykład trzy takie same będą świetnie wyglądać nad wyspą kuchenną. Oprócz tego można zawiesić ją w pokoju młodzieżowym, przedpokoju, nowoczesnych punktach gastronomicznych, pubach itp.

Luvo to lampa wykonana z metalu i betonu. Na długim zawiesiu znajduje się podłużny, walcowaty klosz z betonu. Lampa wyposażona jest w jedno źródło światła – żarówkę (gwint GU10), nie ma jej w komplecie, więc trzeba dobrać ją osobno. Pasują do niej żarówki LED. Kolory lampy to czarny (elementy metalowe) i szary (betonowy klosz). Wymiary wynoszą: 6 × 100 cm.

Sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu o surowej, zimnej kolorystyce z przewagą odcieni szarości, grafitu i czerni. Dobrze komponuje się z bielą – na przykład meblami. Idealna do wnętrz loftowych.

Wymiary
Długość 8 cm
Głębokość 8 cm
Średnica 8 cm
Wysokość 105 cm
Do pobrania