Modernistyczne oświetlenie do salonu, jadalni i baru

Lampa wisząca Luvo to oświetlenie, które nada każdemu wnętrzu nowoczesnego, modnego charakteru. Będzie się nadawać do oświetlenia salonu, sypialni, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowego, punktu gastronomicznego lub usługowego. Pasuje do surowych, nowoczesnych wnętrz, w których dominują chłodne kolory, metal i kamień. Najlepiej będzie się prezentować w pomieszczeniu w stylu loft, nowoczesnym, industrialnym, minimalistycznym.

Do wykonania lampy Luvo użyto metalu i betonu. To lampa trójpłomienna, więc posiada trzy betonowe klosze w cylindrycznym kształcie zawieszone na metalowych zawiesiach. Źródło światła nie jest dostępne w komplecie z lampą i trzeba dobrać je osobno. To żarówki (gwint GU10) – można wybrać energooszczędne LEDowe. Kolory lampy to czerń (elementy metalowe) i szary (betonowe klosze). Wymiary to: 6 × 40 × 100 cm.

Lampa Luvo sprawdzi się jako oświetlenie w barze, w którym przeważają kamień i metal w wystroju. Tak samo dobrze wygląda w pomieszczeniach typu loft. Najlepiej komponuje się z czernią, grafitem i bielą.

Wymiary
Długość 45 cm
Głębokość 6 cm
Średnica 6 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania