Gustowna lampa do mieszkania o klasycznym designie

Lampa wisząca Maja charakteryzuje się designem, który przypomina dawne rozwiązania stylistyczne oświetlenie wnętrz. Sprawdzone modele zawsze spełniają swoje zadanie i bardzo łatwo dopasować je do różnych typów wystrojów. Lampa Maja pasuje do kuchni, jadalni, sypialni, salonu, przedpokoju. Dobrze sprawdzi się w pokoju hotelowym, sklepie, biurze. Jest bardzo uniwersalna - pasuje do wystroju klasycznego, minimalistycznego, nowoczesnego, eklektycznego.

Do wykonania lampy Maja użyto metalu i tkaniny. Tkaninowy abażur w kształcie walca, lekko rozszerzający się ku dołowi, bardzo ładnie rozprasza światło w pomieszczeniu. Abażur wisi na długim zawiesiu z metalu. Źródło światła to żarówka (E27), warto dokupić do lampy żarówkę LED. Lampa jest w kolorze grafitowym, łatwo dopasować ją do aranżacji, szczególnie w chłodniejszych kolorach. Wymiary wynoszą: 120 × 45 × 45 cm.

Lampa Maja pasuje zarówno do drewna jak i sztucznego tworzywa czy metalu. Odnajdzie się w jasnym pomieszczeniu, ale doskonale wygląda też na ciemnym tle. Jej kolor pozwala użyć jej do wielu aranżacji.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 45 cm
Waga 1.46 kg
Do pobrania