Dopasuj nowoczesną lampę Majorka do pomieszczeń w swoim domu

Lampa wisząca Majorka ma nowoczesny design, ale mimo tego świetnie wpasuje się w bardzo różne style wystroju. Może być częścią aranżacji nowoczesnej, loftowej, minimalistycznej lub skandynawskiej. Na pewno będzie się dobrze prezentować w kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym, sklepie, biurze, punktach usługowych. Zarówno nowoczesny gabinet, jak i młodzieżowy pokój w loftowym stylu zyskają na charakterze, jeśli zawiesimy tam lampę Majorka.

Majorka to wisząca lampa zrobiona z metalu. Trójpłomienna, o klasycznych kloszach, zawieszonych na linkach, które są przytwierdzone do podłużnej podsufitki w kształcie listwy. Źródło światła – żarówka, nie jest dostępne w komplecie z lampą. Dokupując je, stawiaj na energooszczędne żarówki LED. Lampa jest biała, klosze wiszą na czarnych linkach. Wymiary to: 107 × 65 cm.

Biała lampa Majorka pasuje do wielu aranżacji. Z pewnością będzie dobrze wyglądać w pomieszczeniu z przewagą ciemnego koloru. Ładnie wyróżni się na tle grafitowych ścian. Świetna nad kuchenną wysepkę.

Wymiary
Szerokość 107 cm
Wysokość 65 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon